Skip to content
Menu

Team

DSC_7478-min

Met passie voor de klas 

Maak kennis met ons enthousiaste team, gedreven om de kinderen leuke en leerzame dagen te bezorgen. Onze leerkrachten staan met passie voor de klas en zetten zich 100% in om het beste uit de kinderen te halen. 

Directie: Jenny Horstink en Menno Schiphof
Conciërge: Jan Duurland
Administratie: Liesbeth Huizink 
Interne Begeleiding: Marjolein Slingerlandg (onderbouw)
Marleen Droogh  (bovenbouw)
Gym: Tjerk van der Stap 
Bevo: Corry Edel 

DSC_7459-1024x656

Groepsbezetting

Groep Naam  Emailadres
 1/2 A Friedel Langedijk f.langedijk@nellestein.nl
 1/2 A | 1/2 C Shalini Bhagoe s.bhagoe@nellestein.nl
 1/2 B Sonja van Klingeren s.vanklingeren@nellestein.nl
 1/2 C Ruthmilla Ogenia r.jairam@nellestein.nl
 1/2 D Chantal Weekers c.weekers@nellestein.nl
 1/2 D Linnet Ruijs l.ruijs@nellestein.nl
 3/4 blauw Sandra Bulo s.bulo@nellestein.nl
 3/4 geel Sherrel Werleman s.werleman@nellestein.nl
 3/4 rood Urcila Crichlow u.crichlow@nellestein.nl
5/6 Ashley Garnier a.garnier@nellestein.nl
5/6 Abderrahman Benjeddi a.benjeddi@nellestein.nl
5/6 Amina El Adouli a.eladouli@nellestein.nl
7 A Sadia Griffith s.griffith@nellestein.nl
7 B Felica Tjou Tam Sin f.tjoutamsin@nellestein.nl
7 B Amber de Wildt a.dewildt1@nellestein.nl
8 A Sylvana Boschman s.boschman@nellestein.nl
8 B Herman Bosch h.bosch@nellestein.nl

 

MEER OVER ONZE SCHOOL

E-mailadressen:

Claartje Bierhof – Wolff c.bierhof@nellestein.nl
Marleen Droogh m.droogh@nellestein.nl
Jan Duurland j.duurland@nellestein.nl
Corry Edel c.edel@nellestein.nl
Eva De Groot e.degroot@nellestein.nl
Jenny Horstink j.horstink@nellestein.nl
Liesbeth Huizink l.huizink@nellestein.nl
Razia Jairam r.jairam@nellestein.nl
Soeraya Ratan s.ratan@nellestein.nl
Menno Schiphof m.schiphof@nellestein.nl
Marjolein Slingerland m.slingerland@nellestein.nl
Muriël Uitenwerf m.uitenwerf@nellestein.nl
Tjerk Van Der Stap t.vanderstap2@nellestein.nl